Пройти процедуру переатестації змогли лише 57% столичних суддів апеляційних судів

НовиниПолітика    13.07.2016 - 15:21
Фото: в Україні проходить переатестація суддів
Фото: в Україні проходить переатестація суддів

Всього Процедуру переатестації вже пройшли більше 300 суддів першої та апеляційної інстанції

Процедуру переатестації вже пройшли більше 300 суддів, які працюють в судах першої і апеляційної інстанцій. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Гра на імітацію: як судді чинять опір переатестації".

Першими переатестацію в лютому 2016 року пройшли близько 90 суддів, у яких в минулому році закінчився п'ятирічний термін перебування на посаді, і які претендують на обрання на посаду судді безстроково. У квітні-червні - оцінку пройшли понад 200 суддів апеляційних судів Києва та області.


Якщо брати результати оцінювання чотирьох апеляційних судів - Апеляційного суду Київської області, Апеляційного суду Києва, Київського апеляційного господарського суду та Київського апеляційного адміністративного суду, то, за даними Вищої кваліфікаційної комісії суддів, тільки 160 суддів цих судів (57%) пройшли успішно оцінювання.

При цьому 8 суддів таких судів (3%) повністю провалили оцінювання і визнані здатними працювати суддями, 23 судді (8%) за різних причин не з'явилися на оцінювання, а 45 суддів (16%) подали заяви про відставку напередодні оцінювання. Доля ще 45 суддів (16%), в оцінюванні яких було оголошено перерву, вирішиться в липні - минулого тижня якраз стартував черговий етап переатестації.

Нагадаємо, за інформацією міністра юстиції Павла Петренка, близько 20% суддів відмовляються проходити переатестацію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Апеляційний суд Києва відхилив позов ТЦИ за тендером про перенесення номерів ВРЮ рекомендували звільнити суддю Кириленко, що засудила євромайданівця
On Top