Протести в Києві: онлайн трансляція

НовиниНадзвичайні події    18.11.2016 - 10:54
Фото: мітингувальники зібралися під Верховною Радою
Фото: мітингувальники зібралися під Верховною Радою

Акції протесту в Києві проходять в центрі столиці в урядовому кварталі

Протести в Києві почалися вранці, 15 листопада, в урядовому кварталі. Біля будівлі Національного банку України зібралося близько трьох тисяч осіб, під Верховну Раду прийшли близько тисячі осіб. Під НБУ мітингувальники вимагають відставки Гонтарєвої, а під парламентом люди вимагають від народних депутатів розглянути внесений президентом законопроект про захист ошуканих вкладників. Однак є і такі, які не знають задля чого вийшли на протести в Києві. За правопорядком стежать поліцейські і військових Нацгвардії України.

Протести в Києві тривають під будівлею Нацбанку четвертий день. РБК-Україна сделит за розвитком подій.

10:49

Протести в Києві: мітингувальники знову зібралися під НБУ

На четвертий день протестів у Києві зібралося гораздоменьше людей - сьогодні під НБУ прийшли близько 500 осіб. Активісти з прапорами партії "За життя", як і до цього, вимагають відставки Гонтарєвої. Також під Нацбанком чергують машини швидкої допомоги і пожежники, а за порядком стежать поліцейські і військові Нацгвардії.

Фото: люди збираються на мітинг під НБУ вже не так масово, як у перші дні

13:50

Мітинг у Києві завершився

Сьогоднішній мітинг під будівлею НБУ завершився. Учасники акції протесту розійшлися, а рух по вулиці Інститутській відновлено. Мітингувальники обіцяли зробити свою акцію бесстрочной, тому цілком можливо, що завтра вона продовжиться. Також зазначимо, що порядок у центрі столиці забезпечують 1,4 тисячі поліцейських і військових Нацгвардії.

10:27

Протести в Києві тривають третій день

Сьогодні, 17 листопада, протести в Києві, які проходять під будівлею НБУ, тривають. Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, на даний момент до Нацбанку підійшли коллони чисельністю близько двох тисяч осіб. Металодетектори, які були встановлені в перший день протестів, прибрали. Однак за подіями пильно стежать поліцейські і військові Нацгвардії.

 

14:18

Мітинги в Києві завершилися

Як і вчора, мітинги у Києві завершилися близько 14:00. Учасники акцій протесту, які стояли під будівлею НБУ, розійшлися. Частина з них рушила на Хрещатик. Ймовірно, що протести в Києві триватимуть і завтра. Варто відзначити, що сьогоднішній мітинг був не такий численний, як вчора, і по часу тривав менше.

13:24

Акції протесту в Києві проходять без провокацій

Поліцейські повідомили РБК-Україна, що протести в Києві проходять спокійно і без провокацій. На даний момент ніхто пронести заборонені предмети на місце проведення мітингів не намагався.

Також у поліції розповіли, що за порядком у центрі столиці стежать близько 2300 правоохоронців.

"Правоохоронці не будуть перешкоджати мирному волевиявленню громадян, але будуть протидіяти правопорушенням і забезпечувати безпеку учасників масових заходів", - повідомляють в Нацполиции Києва.

10:42

Протести в Києві тривають

Протести у Києві сьогодні, 16 листопада, тривають. Під будівлею Нацбанку вже зібралися близько двох тисяч мітингувальників, які організованою колоною прийшли від Хрещатика. Учасники акції протесту принесли з собою символіку партії За життя, а також прапори України. Правоохоронці заздалегідь підготувалися до масових заходів у центрі столиці, і посилили заходи безпеки на вулиці Інститутській. Під будівлею НБУ чергують 20 поліцейських автобусів.

 

16:54

Закон про захист ошуканих вкладників

Сьогодні в ході вечірнього засідання Рада підтримала закон про захист ошуканих вкладників.

"Законопроект розроблено з метою забезпечення захисту прав фізичних осіб, які були обмануті за посередництва банків, вирішення питання про відшкодування їм коштів, а також для запобігання подібних зловживань у майбутньому", - зазначається в пояснювальній записці.

Це рішення підтримали 285 парламентаріїв.

16:39

Протести в Києві завершилися

Протести в Києві завершилися близько 15:00. Учасники акції під Верховною Радою почали розходитися раніше - після 14:00. Після цього мітингувальники звільнили вулицю Інститутську. З місця, де відбувалися протести, також убрилатак званий "штаб" організаторів - в ньому розташовувалася символіка та звукове обладнання.

13:40

Протести в Києві зібрали близько 6 тисяч осіб

Протести в Києві, які проходять в центрі столиці, зібрали близько 6 тисяч осіб. У київській Нацполиции повідомляють про те, що акції протесту проходять спокійно. Крім того, поліція не буде перешкоджати проведенню цих заходів, проте на будь-які порушення будуть реагувати оперативно.

12:58

Протести в Києві - відео

 

 

12:55

Вимоги протестувальників

Сьогодні зранку під будівлею Національного банку України, а також під Верховною Радою зібралося загалом близько чотирьох тисяч людей. В основному на мітинг зібралися ошукані вкладники банку Михайлівський, які вимагають від парламентаріїв і розглянути відповідний законопроект, який був внесений Петром Порошенко. Також, судячи з того, що мітингувальники скандують "Гонтареву на нари", серед протестувальників є незадоволені політикою глави Нацбанку.

Однак, є середовище учасників протестів у Києві та ті, які не знають навіщо в них беруть участь.

"Я не знаю", - невпевнено відповів один з протестувальників на питання журналіста РБК-Україна про причини своєї участі в мітингу.

On Top