Прокурори визнають, що справа Ємельянова не має під собою підстав, - адвокат

НовиниПолітика    24.10.2016 - 16:03
Адвокат Шевчук розповів подробиці справи судді Ємельянова
Адвокат Шевчук розповів подробиці справи судді Ємельянова

Слідчі Генеральної прокуратури визнають, що справа судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова не має під собою правових підстав. Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив адвокат судді Олексій Шевчук.

 

Пост про суддю Ємельянова, колишнього голову Господарського суду м. Києва...

Опубліковано Alexey Shevchuk 24 жовтня 2016 р.

За його словами, про це самі слідчі заявили Ємельянову під час допиту.

"Потреба імітації бурхливої діяльності залишилася, і бажання виконати швидко і відзвітувати перед ЗМІ – це новий-старий девіз ГПУ. Саме керуючись такими принципами, хлопці з ГПУ, які рідко відкривають кодекс, намагалися провести слідчі і процесуальні дії з моїм клієнтом. Вони запросили в гості і почали розповідати, що проблеми вони не бачать, тому що справа не має під собою жодної правової підстави, але показати публічний результат вони повинні", - зазначив Шевчук.

Він також додав, що, за словами слідчих, статтю про втручання в роботу судових органів (одне з трьох звинувачень, які висувають Ємельянову згідно врученій підозрі) "клієнту вибрали, щоб внести різноманітність".

"Якщо б ви внесли до реєстру досудових розслідувань відомості щодо судді Ємельянова за фактом втручання в діяльність трубопроводів, то хоча б звучало веселіше. Формулювання: "ми знаємо, що вступали в змову, але з ким не знаємо" звучать дуже професійно, а головне переконливо (звинувачення Ємельянова у вступі в змову з невстановленими особами з метою втручання в роботу системи розподілу справ в суді, – ред.)", - заявив адвокат.

В іншому пості він також зазначив, що в матеріалах справи міститься ряд спірних правових формулювань, які викликають питання.

"Читаю матеріали Генеральної прокуратури України стосовно судді Ємельянова і ось кілька "правових" конструкцій: "Ємельянов з метою впливу на свідомість Пригунової розповідав їй про випадки притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності". Я звичайно все бачив, читав багато, але щоб впливали на свідомість Пригунової. Може він ще й банки з водою у нас заряджає? Сьогодні запитаю", - іронізує адвокат.

"Вище наведене створило в очах суспільства відчуття безладу". ...Тобто написання "правової ахінеї ім'ям революції" прокурорами не створює в очах суспільства відчуття безладу. Такі дії тільки створюють відчуття легкого шабашу, не більше. "Винесення потрібного (іноді неправосудного) рішення". Я так не зрозумів, прокурори погарячкували, і всі можливі рішення господарських судів приписали судді Ємельянову. Я думаю, що з таким успіхом треба ще сюди дописати рішення Бабушкінського районного суду, а чому ні? Може, пролізе", - додає Шевчук.

Нагадаємо, раніше Суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов спростував інформацію про отримання ним підозри від Генеральної прокуратури України, оскільки була порушена процедура направлення йому такого документа.

Теги публікації: Суд  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся