Прокуратурою АР Крим виявлене зловживання посадовців Кореїзської сільради під час використання бюджетних коштів

Прокуратурою АР Крим у ході проведеної перевірки дотриманняд бюджетного законодавства встановлено, що упродовж січня 2008 - грудня 2009 р. отримані від громадян та суб'єктів господарювання кошти в сумі понад 600 тис. грн, які мали надійти до спеціального фонду бюджету та спрямовані на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Кореїз, всупереч вимогам ст. 13 Бюджетного кодексу України, ст.27-1 закону України "Про планування та забудову територій", в результаті навмисних дій посадовців Кореїзської селищної ради зараховувалися до загального фонду селищного бюджету та використовувалися на поточні видатки, повідомляє пресс-служба ГПУ.

За результатами перевірки порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.210 КК України, за фактом використання службовими особами селищної ради бюджетних коштів у великому розмірі всупереч їх цільовому призначенню.

 Досудове слідство у справі проводиться слідчим управлінням прокуратури Автономної Республіки Крим.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся