У прокуратурі відмовилися повідомити подробиці про обшуки у справі Вороненкова

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 19:25
Фото: Денис Вороненков (facebook.com/deputatvoronenkov)
Фото: Денис Вороненков (facebook.com/deputatvoronenkov)

Інформація щодо обшуків у справі Вороненкова є "таємницею слідства"

У столичній прокуратурі відмовилися повідомити подробиці про обшуки у справі про вбивство екс-депутата Російської Федерації (РФ) Дениса Вороненкова. Про це повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на відповідь прокуратури міста Києва на інформаційний запит видання.

"Інформація про обшуки у справі про вбивство російського екс-депутата Дениса Вороненкова в будинку цивільної дружини раніше затриманого за підозрою в причетності до злочину павлоградца Ярослава Тарасенко Надії Горської - таємниця слідства", - йдеться в повідомленні.

Згідно з даними відомства, у відповідності зі статтями 6 і 8 Закону України "Про доступ до публічної інформації", інформація, що містить таємницю досудового розслідування, є таємницею.

"Порядок отримання інформації щодо досудового розслідування кримінального провадження не регулюється чинним законодавством щодо доступу до публічної інформації", - йдеться у відповіді прокуратури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Павлограді (Дніпропетровська область) провели обшук в будинку Надії Горянської - цивільної дружини затриманого у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Ярослава Тарасенко.

За словами Горянську, обшук проводили представники Генеральної прокуратури України, він тривав близько години, ніяких речових доказів знайдено не було.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top