ua en ru

Прокуратура заявила про закриття справи проти журналістів, шо зняли маєток екс-заступника глави МВС

14:57 02.07.2015 Чт
1 мин
В діях журналістів не було складу злочину
Прокуратура заявила про закриття справи проти журналістів, шо зняли маєток екс-заступника глави МВС Фото: Сергій Чеботар

Кримінальну справу стосовно журналістів телеканалу ZIK, які збирали інформацію про сім'ї екс-глави МВС Сергія Чеботаря, закрито. Про це повідомили в прокуратурі Київської обл., передає ТРК "МІСТ ТБ".

У повідомленні говориться, що Обухівський райвідділ міліції проводив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збору журналістами телеканалу ZIK конфіденційної інформації про сім'ю колишнього заступника глави МВС України Сергія Чеботаря, однак справу закрито у зв'язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

У той же час, триває слідство за фактом нападу на журналістів. Справу передано міліції Ірпеня Київської обл.

Зазначимо, нападники відкрито викрали у знімальної групи телеканалу ZIK відеокамеру марки "SONY" і автомобільний відеореєстратор марки "PAGO m2".

Нагадаємо, в результаті скандалу навколо інциденту, пов'язаних з нападом на журналістів під маєтком заступник глави МВС, Сергій Чеботар пішов у відставку.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: