ua en ru

Прокуратура просить суд звільнити від кримінальної відповідальності 66 підозрюваних у масових заворушеннях у Черкасах

У Черкасах прокуратура просить суд звільнити від кримінальної відповідальності 66 підозрюваних у скоєнні 23 і 27 січня масових заворушень і захоплення Черкаської обласної державної адміністрації (ОДА).

У Черкасах прокуратура просить суд звільнити від кримінальної відповідальності 66 підозрюваних у скоєнні 23 і 27 січня масових заворушень і захоплення Черкаської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області.

"Сьогодні... в Соснівський районний суд міста Черкаси прокурором внесено клопотання про звільнення 66 підозрюваних у скоєнні 23 і 27 січня 2014 року масових заворушень і захоплення Черкаської облдержадміністрації від кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Зараз клопотання розглядаються в суді.

Нагадаємо, 16 лютого генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив про введення в дію з 17 лютого закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань". Закон передбачає звільнення від кримінальної відповідальності і покарання осіб, які вчинили в період з 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт. Під так звану амністію потрапили 268 осіб.