ru ua

Прокуратура наполягає на більшому покаранні для екс-майора міліції за застосування зброї

Прокуратура наполягає на більшому покаранні для екс-майора міліції за застосування зброї.

Прокуратура наполягає на більшому покаранні для екс-майора міліції за застосування зброї. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Святошинського району Києва.

"Прокуратура Святошинського району Києва внесла апеляцію на вирок Святошинського районного суду, який засудив 42-річного колишнього начальника лінійного пункту міліції на залізничній станції "Клавдієве" (Київська область) до 3 років позбавлення волі за застосування зброї під час сутички з перехожим", - йдеться в повідомленні відомства.

Держзвинувачення вважає винесений судом вирок по цій справі м'яким. Прокуратура в апеляційному суді оскаржить вирок, де буде наполягати на призначення більш суворого покарання, а саме 5 років позбавлення волі. Вина засудженого підтверджується показаннями свідків, а також результатами експертиз.

Нагадаємо, навесні минулого року у дворі будинку міліціонер на автомобілі небезпечно близько під'їхав до чоловіка, який в цей час проходив поруч. Після зауваження перехожого міліціонер дістав травматичну зброю, зробив декілька пострілів у нього і зник з місця події.

В результаті нападу чоловік отримав забійні рани голови та проникаючі травми передпліччя та ноги.

Суд першої інстанції визнав міліціонера винним за ч. 4 ст. 296 КК України (злісне хуліганство із застосуванням зброї) і засудив до 3 років позбавлення волі, позбавивши спеціального звання - майор міліції.