Прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти колишнього голови правління банку "Київ"

Прокуратура м.Київ порушила кримінальну справу стосовно колишнього голови правління Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Київ", який, зловживаючи службовим становищем, спричинив матеріальні збитки банку у розмірі понад 5,6 млн грн ( ч.2 ст.364 КК України). Про це повідомляє прес-служба Прокуратури м.Київ.

Як встановлено у ході прокурорської перевірки, в червні 2006 р. було укладено договір між позичальником та АКБ "Київ" про надання кредиту в сумі 700 тис. дол. для придбання земельних ділянок в с.Погреби Броварського району Київської області. Додатковою угодою кредит збільшено до 768 тис. Дол. Згідно заяв на видачу готівки, позичальником повністю отримано кредитні кошти готівкою. Однак, додаткові угоди до договору про надання кредиту, заяви на отримання готівки позичальник не підписував, договорів купівлі земельних ділянок не укладав і не підписував, акти про право власності на земельні ділянки не отримував. Згідно висновку судово-почеркознавчої експертизи, документи підписані не позичальником, а іншою особою.

Таким чином, колишній голова правління АКБ "Київ" підписав договір про надання кредиту та додаткові угоди до нього, а також надав розпорядження бухгалтерії про видачу коштів за вказаним кредитом з особою, яка не мала права на їх отримання, та розпорядився за вказані готівкові кошти придбати зазначені вище земельні ділянки, оцінку яких ніхто не робив. Отримані в АКБ "Київ" за кредитним договором та додатковими угодами кредитні кошти банку не повернуто і станом на січень цього року прострочена заборгованість складає понад 5,6 млн грн.

Кримінальну справу доручено розслідувати слідчому прокуратури Шевченківського району м.Київ.

На даний час вживаються заходи до накладення арешту на зазначені земельні ділянки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся