Прокуратура Києва повернула місту 3 га землі у Печерському районі вартістю 50 млн грн

НовиниНадзвичайні події    09.08.2013 - 11:06

За позовом прокуратури м. Києва суд скасував рішення Київради про передачу в оренду будівельній компанії 3 га землі по вул. Анрі Барбюса, 9, що у Печерському районі, вартістю майже 50 млн грн та повернув її територіальній громаді. Про це повідомила прес-служба прокуратури м. Києва

Як повідомляється, рішенням Київради у 2007 р. спірну ділянку у Печерському районі було надано в оренду одному з товариств для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу, проте, як встановила прокурорська перевірка, ділянка була надана будівельній компанії за рахунок земель, які перебували в постійному користуванні Київського геологорозвідувального технікуму, а її передача відбулася без погодження з Міністерством освіти і науки України, яке є розпорядником вказаного майна.

Крім того, як з'ясувалося, проект землеустрою щодо відведення цієї ділянки під комерційне будівництво не відповідає вимогам земельного та природоохоронного законодавства.

"Суд погодився з доводами прокуратури, визнав незаконним та скасував вищезазначене рішення Київради, а також укладений на його підставі договір оренди землі.
За рішенням суду забудовника позбавлено права користування земельною ділянкою по вул. Анрі Барбюса, 9 та зобов'язано повернути її територіальній громаді", - йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ
On Top