Виробничий травматизм в Україні в 2010 р. в порівнянні з 1992 р. зменшився в 10 разів, - Держгірпромнагляд

Виробничий травматизм в Україні в 2010 р. в порівнянні з 1992 р. знизився в 10 разів, проте ця тенденція знаходиться під загрозою. Про це заявив начальник відділу управління організації державного нагляду у вугільній промисловості Державної служби гірського нагляду і промислової безпеки України Олександр Холод в Донецьку на конференції промислових підприємств України і країн СНД з промислової безпеки, охорони праці, здоров'я і навколишнього середовища, передає кореспондент РБК-Україна.

"У 2010 р. в порівнянні з 1992 р. виробничий травматизм в країні зменшився в 10 разів - майже з 40 тис. випадків до 4 тис. випадків, а зі смертельним результатом - майже в 4 рази. Але за наслідками роботи, починаючи з 2009 р. і особливо цього року, ця тенденція знаходиться під загрозою. Аналізуючи стан промислової безпеки в Україні за 9 місяців 2011 р., ми бачимо, що кількість випадків, пов'язаних з виробництвом, в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. зменшилося на 10%. Проте, кількість випадків із смертельним результатом збільшилася на 25%", - сказав Холод.

Крім того, гірничо-металургійний холдинг "Метінвест" має намір звести до нуля виробничий травматизм на своїх підприємствах. Про це заявив генеральний директор ТОВ «Метінвест Холдинг» Ігор Сирий. «Ми тільки на початку шляху. Але однозначно можемо сказати, що для нас це - пріоритет», - сказав Сирий.
«Метінвест» - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка володіє підприємствами в Україні, Європі та США. 71,25% акцій Metinvest B. V. (холдингова компанія «Метінвесту») володіє «Систем кепітал менеджмент» Ріната Ахметова, 23,75% - «Смарт-холдинг» Вадима Новінського, 5% - Clarendale Ltd Володимира Бойко. ТОВ «Метінвест Холдинг» - керуюча компанія групи «Метінвест».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся