Виробник сапфірових скла для iPhone закриває свої заводи в США

НовиниТехнології    11.10.2014 - 16:17
GT Advanced Technologies, виробник сапфірових скла для смартфонів Apple iPhone і планшетів iPad, оголосила про закриття своїх заводів, розташованих на території штатів Арізона та Массачусетс.

GT Advanced Technologies, виробник сапфірових скла для смартфонів Apple iPhone і планшетів iPad, оголосила про закриття своїх заводів, розташованих на території штатів Арізона та Массачусетс. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Раніше GT Advanced оголосила про своє банкрутство. У заяві компанія назвала умови контракту з Apple "кабальними". Як повідомило керівництво GT, припинення роботи заводів, що також призведе до звільнення 890 осіб, є єдиним способом припинити фінансові втрати компанії.

Компанія також повідомила, що планує оскаржувати ряд умов угоди з Apple і не виключає того, що в майбутньому може подати на Apple в суд.

Apple зі свого боку, повідомила, що зацікавлена в збереженні робочих місць в штаті Арізона і проводить необхідні консультації з даного питання з владою штату.

6 жовтня GT Advanced Technologies подала заяву про банкрутство. У ньому вона повідомила, що наприкінці вересня мала у своєму розпорядженні вільні кошти у розмірі 85 млн дол. При цьому загальна заборгованість за зобов'язаннями склала 1,3 млрд дол.

У 2013 р. GT Adavanced Technologies, производящяя інноваційні матеріали і обладнання для сфери IT, спільно з Apple почала створювати підприємство з виробництва дисплеїв. Однак у серпні GT заявили, що із-за фінансових проблем фабрика не почне роботу як мінімум до 2015 р.

Нагадаємо, вартість бренду Apple за останній рік збільшилася на 20 млрд дол. до приблизно 120 млрд.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top