Профільний комітет рекомендує Раді обмежити виїзд нардепів за кордон

НовиниПолітика    05.10.2016 - 16:47
Фото: Вадим Денисенко
Фото: Вадим Денисенко

Пропонується обмеження виїзду за кордон нардепів, щодо яких у ВРУ були зареєстровані подання ГПУ

Комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендував ухвалити у першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку виїзду з України народних депутатів України" (реєстр. ном. 5038). Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні комітету і підтримане чотирма голосами, передає кореспондент РБК-Україна.

Документом пропонується заборонити виїзд з України народним депутатам, стосовно яких до ВР були подані подання Генеральної прокуратури на дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт.

"Пропонується в статтю 6 закону "Про порядок виїзду з України та в'їзду громадян України" доповнити наступним пунктом, що підставою для тимчасового обмеження права виїзду громадян України за кордон додаються народні депутати, стосовно яких генеральним прокурором України або в. о. генерального прокурора України внесено до ВРУ подання на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт", - заявив один з авторів законопроекту парламентар Вадим Денисенко.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко запропонував забирати у народних депутатів, щодо яких є подання ГПУ в Раді, закордонні паспорти, щоб вони не змогли покинути Україну.

On Top