ua en ru

Профільний комітет Ради призначив на 9 січня слухання про корупцію у вугільних закупівлях

Профільний комітет Ради призначив на 9 січня слухання про корупцію у вугільних закупівлях

Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції призначив на 9 січня 2015 р. слухання по корупції у вугільних закупівлі. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні комітету, передає кореспондент РБК-Україна.

"До нас звертаються експерти та колеги з інших фракцій з проханням заслухати корупціогенність нинішньої ситуації в енергетиці, яка тотальною катастрофою. Є пропозиція у нас на 9 січня заплановано засідання комітету. Я пропоную на цей день затвердити слухання по електроенергетиці, викликати міністра енергетики, викликати представників Генеральної прокуратури, які порушували справи щодо зловживань у вугільних закупівлі і обговорити, що у нас відбувається з цією страшною історією. Я думаю, що після свят ми будемо мати набагато гіршу ситуацію і нам треба буде на це реагувати", - розповів голова комітету Єгор Соболєв.

Крім того, комітет має намір в лютому заслухати голів Державної фіскальної служби і Національного банку.

"Слухання щодо роботи Фіскальної служби ми можемо провести вже в лютому. Прошу народних депутатів повідомити всіх підприємців, ми збираємо від них скарги на ДФСУ та в лютому будемо проводити слухання", - зазначив Соболєв.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура має намір до 30 грудня допитати ряд екс-регіоналів і міністрів Януковича.