ru ua

Продан заявив про зрив чотиристоронньої зустрічі у Словаччині 24 квітня щодо реверсу газу

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявив про зрив чотиристоронньої зустрічі у Словаччині 24 квітня щодо реверсу газу.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан (на фото) заявив про зрив чотиристоронньої зустрічі у Словаччині 24 квітня щодо реверсу газу. Про це він повідомив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Продана, ще 22 квітня від словацької сторони була інформація про те, що 24 квітня на зустрічі будуть присутні єврокомісар з питань енергетики і російський міністр енергетики. Однак сьогодні ця інформація не підтвердилася.

"Вчора вже ввечері і сьогодні така інформація не підтвердилася. Крім того, мені також повідомив російський міністр, що його не буде. Тому немає доцільності туди їхати", - сказав Продан.

Нагадаємо, раніше 23 квітня Продан заявив, що переговори з газових питань за участю Європейського союзу, України, Російської Федерації та Словаччини можуть відбутися 24 квітня.

Україна наполягає на початку реверсних поставок газу зі Словаччини вже влітку 2014 р. Однак словацька сторона заявляє, що не може забезпечити повноцінний реверс через домовленості з "Газпромом".