Вирок Тимошенко переконав ЄС в політизації судової системи України, - МЗС Польщі

Вівторок 11 жовтня 2011 15:50

Вирок, винесений 11 жовтня екс-прем'єру України Юлії Тимошенко, є підтвердженням того, що судова система України політизована, і погіршує імідж України як країни, яка проводить європейські перетворення. Про це повідомляє прес-служба МЗС Польщі.
"Польща послідовно підтримує українську націю в її європейському виборі. Але європейські устремління України необхідно підкріплювати застосуванням норм і стандартів, типових для політичного і соціального порядку Європейського Союзу. Польща разом з Європейським Союзом та його державами-членами пильно стежить за судовим процесом над колишнім прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко. Те, яким чином він проводився, і сьогоднішній вирок переконують нас у політизації судової системи України. Імідж України як країни, яка проводить фундаментальні європейські перетворення, заплямований", - говориться в повідомленні польського МЗС.
Нагадаємо, Печерський райсуд Києва сьогодні засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в січні 2009 р. і зобов'язав її виплатити "Нафтогазу України" 1,516 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся