У Придністров'ї посилять охорону життєво важливих об'єктів через маневри Молдови

Президент невизнаної республіки Придністров'я Євген Шевчук розпорядився посилити охорону життєво важливих об'єктів у республіці через маневри Молдови. Про це Шевчук повідомив в щотижневому зверненні до народу.

"Днями в зоні безпеки були підняті по тривозі силові структури Республіки Молдова. З урахуванням даного факту і випадків переміщення силових структур Республіки Молдова в Зоні безпеки я прийняв рішення посилити охорону життєво важливих об'єктів Придністров'я", - заявив він.

Лідер невизнаної республіки застеріг місцевих політиків від спадкування практики сусідів, де парламентом керує кулуарна олігархічна меншість. Саме така конфігурація в національному представницькому органі, на його думку, стає фундаментом для політичного протистояння.

"Вважаю, що принцип олігархічного управління Верховною Радою повинен бути виключений і в Придністров'ї", - попередив Шевчук.

Цей посил був адресований представникам деяких політичних сил, які розгойдують ситуацію і спекулюють на соціальних очікуваннях громадян. Як зазначається, республіка запозичила близько 600 мільйонів рублів для виплати поточних пенсій, і повернути заборгованість по пенсіях до кризового рівня нереально. Однак на цій проблемі намагаються набрати рейтинг деякі кандидати, що раніше провалили антикризові законодавчі ініціативи по наповненню бюджету, заявив Шевчук. Це, зокрема, податковий кодекс, антимонопольний законопроект, антикризовий проект, антикорупційне законодавство і офшорний збір.

"Що несуть тим самим такі, до речі сказати, "борці"? Вони генерують конфлікт між людьми, сіють ворожнечу в суспільстві. Група кандидатів одномоментно пішла в суспільство з єдиним текстом, віддрукованим, очевидно, в одній комерційній друкарні. Можливо припустити, хто дає імпульс радикалізації негативу", - вважає лідер невизнаної республіки.

Він також висловив надію, що люди в країні розуміють справжні цілі таких політиків і читають їх наміри.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся