Президент Південної Кореї заявила про готовність піти у відставку

НовиниПолітика    29.11.2016 - 09:58
Фото: президент Південної Кореї Пак Кин Хе
Фото: президент Південної Кореї Пак Кин Хе
У Сеулі знову мітингують сотні тисяч корейців за відставку президента Президента Південної Кореї може допитати прокуратура

Парламент повинен розробити план безпечного переходу влади

Президент Південної Кореї Пак Кин Хе заявила, що готова піти у відставку у разі розробки парламентом країни плану безпечного переходу влади. Про це повідомляє AP.

"Я передаю рішення моєї долі, у тому числі рішення про скорочення президентського терміну, в руки Національної асамблеї. Якщо правляча і опозиційні партії обговорять і прийдуть до плану, який зменшить плутанину в державних справах і забезпечить безпечний перехід влади, я покину президентський пост згідно з цим планом і встановленим законом процедур", - заявила вона.

Нагадаємо, генпрокуратура Південної Кореї 20 листопада пред'явила офіційні звинувачення близькій подрузі президенти цієї країни Цой Сун Сіль і двом колишнім президентським помічникам.

Цой Сун Сіль звинувачується в тому, що використовувала тісні зв'язки з президентом Пак Кин Хе для того, щоб схиляти південнокорейські компанії до багатомільйонних пожертвувань на користь нібито некомерційних організацій, фондів яких вона в результаті збагачувалась сама. Їй також інкримінується застосування впливу на роботу уряду.

Двох колишніх президентських помічників підозрюють в передачі Цой Сун Сіль таємної інформації. Подруга керівниці держави є дочкою засновника секти, який до самої своєї смерті в 1994 році був ментором Пак Кин Хе.

Читайте в розділі

Рада звільнила від ввізного мита ввезення пара-арамідної тканини для кулезахисних шоломів

Зубко закликав українців до активної участі у виборах в об'єднаних громади 11 і 18 грудня

Хан закликав ЄС прискорити введення безвізового режиму з Україною

On Top