Президент Угорщини позбавив громадянства 7 українців

Президент Угорщини позбавив громадянства 7 українців
Фото: Янош Адер відкликав громадянство в закарпатців

Серед них - житель Закарпаття з прізвищем Орбан

Президент Угорщини Янош Адер позбавив угорського громадянства 7 українців, які приживають на Закарпатті. Про це йдеться в Офіційному бюлетені Угорщини, передає Мукачево.net.

Зазначено, що, крім українців, серед позбавлених громадянства фігурують також серби та румуни.

"Відкликане громадянство Угорщини в 4 жителів уродженців Мукачева - 1978, 2001, 2003 та 2006 року народження. Ще двоє - уродженці Рахівського району, а саме села Верхнє Водяне 1951 та 1965 року народження", - наголошено в повідомленні.


Повідомляється, що у списку позбавлених громадянство присутній Орбан Мігай-Михайло Михайлович, уродженець Пістрялова, Мукачівський район, 1962 р. н., що є однофамільцем прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

За останній рік це вже не перший випадок позбавлення угорського громадянства українців, зокрема закарпатців. Переважно це пов’язано з порушенням спрощеної процедури отримання угорського громадянства. Так, президент Адер позбавляв угорського громадянства закарпатців цьогоріч у січні - у списку тоді фігурували навіть діти, у лютому - цілу родину з Берегова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державне самоврядування українців Угорщини у відкритому листі до прем’єра цієї країни Орбана закликало угорську владу підтримати продовження Євросоюзом санкцій, запроваджених проти Росії через її агресію на сході України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся