Президент Кіпру Анастасіадіс призначив двох нових міністрів

Вівторок 26 лютого 2013 09:57

Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс призначив двох нових міністрів, передає Associated Press. На посаду міністра закордонних справ був призначений 64-річний Іоаніс Касулідіс, який вже очолював зовнішньополітичне відомство країни в період з 1997 по 2003 р. Одним з його головних вкладів в новітню історію Кіпру стала підготовка країни до вступу в Євросоюз в 2004 р. Посаду міністра фінансів зайняв економіст Міхаліс Саріс - також займав цей пост раніше, в період 2005-2008 рр.

Також на пост глави Національної ради з економічної політики був призначений Христофер Піссардіс, лауреат Нобелівської премії з економіки за 2010 р.

Всі три призначення були зроблені незабаром після перемоги Анастасіадіса у другому турі Президентських виборів.

За оцінками Європейської комісії, в 2013 р. ВВП Кіпру скоротиться на 3,5%. Щоб справитися з економічними проблемами Кіпру необхідно вишукати до 17,5 млрд євро. Необхідно відзначити, що більшість складнощів в економіці острівної держави спровоковано проблемами в сусідній Греції. Так, тільки на рекапіталізацію банківської системи може знадобитися близько 10 млрд євро.

Читайте також: На Кіпрі Анастасіадес переміг на Президентських виборах

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся