Президент Бразилії був змушений доводити, що не помер для отримання пенсії

Президент Бразилії був змушений доводити, що не помер для отримання пенсії
Фото: Мішел Темер

Таку процедуру підтвердження щороку мають проходити усі пенсіонери Бразилії

Президент Бразилії Мішел Темер був змушений заявити, що він не помер, після того, як пенсійне відомство країни затримало йому виплати за листопад і грудень 2017 року. Причиною невиплат стало те, що 77-річний Темер не з'явився перед представниками відомства і не надав доказів, що він досі живий, передає DW.

Зокрема зазначено, що цю процедуру щороку мають проходити всі пенсіонери Бразилії.

Наголошується, що, з одного боку, Темер висміяв бюрократичну помилку.

"У моєму випадку, це очевидно. Я маю на увазі, що щодня (по телевізору - ред.) ви можете бачити, що я залишаюся живим", - сказав він.

Водночас він подякував пенсійному відомству за рівноцінне ставлення до всіх пенсіонерів, включно з президентом.

"Радий, що до мене ставляться, як до бразильця", - сказав президент.

За іронічним збігом, найбільшим політичним випробування для Темера цього місяця буде обстоювання плану скорочення витрат пенсійної системи Бразилії.

Як повідомляється, торік Темеру довелося пройти низку хірургічних операцій, зокрема на коронарних артеріях та простаті. Нині президент наголошує, що почувається "чудово".

Нагадаємо, Мішел Темер, який займав пост віце-президента Бразилії, офіційно вступив на посаду президента держави 1 вересня 2016 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся