Президент Бразилії скасувала звернення до народу перед голосуванням щодо імпічменту

Субота 16 квітня 2016 02:58
Президент Бразилії скасувала звернення до народу перед голосуванням щодо імпічменту
Фото: Руссефф відмовилася від ідеї телевізійного звернення до нації

Руссефф відмовилася від ідеї телевізійного звернення до нації

Президент Бразилії Ділма Руссефф відмовилася від ідеї телевізійного звернення до народу перед голосуванням щодо імпічменту. Про це повідомляє телеканал Globo.

Наголошується, що юристи порадили главі держави не використовувати національне радіо і телебачення для поширення мови, так як вона була записана не з державних, а з особистих мотивів.


Також, на думку юристів Русефф, опозиція може скористатися цим аргументом для нових політичних атак проти неї. Не виключено, що в підсумку виступ Руссефф буде оприлюднено через соціальні мережі. 

Зазначалося, що президент раніше записала звернення до нації, в якому просила співгромадян звернутися до депутатів бразильського парламенту із закликом "стати на бік демократії" і виступити проти відсторонення глави держави від посади.

Нагадаємо, комітет з імпічменту нижньої палати Конгресу Бразилії рекомендував винести питання вотуму недовіри президенту Ділмі Руссефф на голосування палати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся