Прем'єр Словаччини погрожує відставкою у разі відсутності компромісу в питанні розширення повноважень EFSF

Прем'єр-міністр Словаччини Івета Радічова погрожує піти у відставку у разі відсутності компромісу з питання розширення повноважень Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF), передає Reuters з посиланням на джерела в уряді країни. Ці заяви були зроблені Радичовою напередодні обговорення питання про розширення повноважень EFSF з партнерами по коаліції.
Раніше в правлячій коаліції Словаччини стався розкол: частина партнерів Радічової по коаліції, а саме представники ліберальної партії "Свобода і солідарність" повідомили, що будуть голосувати "проти" розширення повноважень ESFS, що змусить прем'єр-міністра країни розраховувати на голоси опозиції. На сьогодні в парламенті Словаччини знову було заплановано обговорення питання розширення повноважень EFSF в рамках плану, узгодженого європейськими лідерами в липні.
Нагадаємо, 21 липня 2011 року лідери країн єврозони домовилися дати EFSF право надавати попереджувальні кредитні лінії і викуповувати державні облігації. Ці заходи повинні бути схвалені парламентами всіх держав єврозони. Зазначимо, що 15 країн єврозони вже схвалили законопроект, який чекає ратифікації парламентами Словаччини та Мальти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся