Гройсман очікує створення антикорупційного суду наступного року

Гройсман очікує створення антикорупційного суду наступного року
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Антикорупційний суд потрібен для підвищення довіри зарубіжних інвесторів

Прем'єр-міністр Украіни Володимир Гройсман заявив, що у наступному році уряд може завершити формування інфраструктури антикорупційної боротьби. Про це він розказав на Міжнародному саміті мерів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я глибоко переконаний, що в наступному році будуть прийняті всі необхідні рішення щодо завершення формування інфраструктури антикорупційної боротьби. Я говорю про те, щоб у нас був створений незалежний антикорупційний суд. Тоді рівень довіри інвесторів до України буде зовсім іншим, і це дуже важливе та ключове питання", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко очікує ухвалення закону про Антикорупційний суд до кінця 2017 року. Про це він заявив 24 листопада 2017 року на засіданні Ради регіонального розвитку. "У листопаді очікую ухвалення закону про сільську медицину, а до кінця сімнадцятого - закону про Антикорупційний суд", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся