Прем'єр-міністри країн СНД підписали угоду про зону вільної торгівлі

Прем'єр-міністри країн-членів СНД підписали у вівторок під час засідання глав урядів СНД у Санкт-Петербурзі угоду про створення зони вільної торгівлі, повідомляє прес-служба уряду України. 
Робота над угодою продовжувалася 3 роки, відбулося 14 раундів переговорів. Активізувалась робота протягом 2010-2011 років.

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров підкреслив, що підписання угоди про створення зони вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав та підписання угоди про зону вільної торгівлі ЄС - це пункти одного плану відкриття для України зовнішніх ринків задля сталого економічного розвитку.
Микола Азаров назвав історичним підписання угоди про створення ЗВТ в рамках СНД та додав, що підписання угоди про створення ЗВТ з ЄС, яке зараз знаходиться на завершальному етапі, "це пункти одного плану розширення можливостей України на зовнішніх ринках".
"Ми домовились сьогодні підписати угоду про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД", - сказав глава уряду Російської Федерації Володимир Путін. При цьому він підкреслив, що за перше півріччя поточного року товарообіг в рамках СНД збільшився на 48% і перевищив 134 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся