Прем'єр Греції завтра зустрінеться з лідерами ЄС

НовиниПолітика    01.11.2011 - 18:10

Прем'єр-міністр Греції Георгіос Папандреу зустрінеться в середу, 2 листопада, з лідерами країн Євросоюзу і обговорить з ними його рішення винести на референдум питання про другу програму фінансової допомоги Афінам. Про це повідомляє ВВС.
Прем'єр, як очікується, зустрінеться з європейськими лідерами в Каннах.
Нагадаємо, вчора Папандреу заявив, що в республіці буде проведений референдум за новою угодою про борги. Звістка про рішення провести референдум викликала падіння світових ринків через зростання побоювань з приводу загострення боргової кризи єврозони.
Крім проведення референдуму, Папандреу має намір винести на голосування парламенту питання про довіру уряду і політичного курсу, якого він дотримується.
26 жовтня 2011 р. лідери єврозони погодили з представниками банків і страхових компаній нову схему участі приватного сектора в полегшенні боргового тягаря Греції. Передбачається, що власники грецьких бондів обміняють їх на нові з 50%-им дисконтом до номінальної вартості. Це дозволить скоротити держборг Греції з поточного рівня 160% ВВП до 120% ВВП до 2020 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top