ua ru

Представники української діаспори пікетуватимуть В.Януковича в Нью-Йорку

Представники української діаспори у США оголосили про проведення сьогодні, 22 вересня, у Нью-Йорку акції протесту проти політики Президента України Віктора Януковича під гаслом: «Януковичу! Україна не продається!». Нагадаємо, сьогодні В.Янукович виступатиме з промовою на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
«Протягом останніх місяців світ став свідком неконституційних дій Президента В.Януковича: заперечення Голодомору як акту геноциду, цензура преси, переслідування незалежних медіа, узурпація Президентом судової влади в країні, антиконституційне продовження строків базування в Україні Чорноморського флоту РФ», - йдеться у повідомленні діаспори.
21-24 вересня В.Янукович здійснює робочий візит до Нью-Йорка, де, зокрема, 23 вересня виступить в Атлантичній Раді США, а також планує зустрітись з головою 65-ї сесії Генасамблєї ООН Йозефом Дайсом, прем`єр-міністром Канади Стівеном Харпером і прийняти участь в офіційному прийомі від імені президента США Барака Обами. Крім того, планується, що В.Янукович проведе зустріч із керівництвом українських громадських організацій США.