Голова ДСА просить уряд збільшити фінансування судової системи у 2011 р. майже в 4 рази – до 9,85 млрд грн

Голова Державної судової адміністрації (ДСА) України Руслан Кирилюк звернувся до органів законодавчої та виконавчої влади з проханням про збільшення фінансування судів та установ судової системи у 2011 р. з 2,35 млрд грн до 9, 85 млрд грн . Про йдеться у повідомлені на офіційному веб-сайті Судової влади України.

У зверненні голови Державної судової адміністрації України йдеться про необхідність врахування в проекті бюджету на 2011 р. видатків у сумі 9 млрд 850,7 млн грн, у тому числі поточні видатки - 7 млрд 207,4 млн грн та капітальні видатки - 2 млрд 690,4 млн грн.

Як зазначається у повідомленні, проектом закону України «Про Державний бюджет України на 2011 р.», що пройшов перше читання у Верховній Раді України, на утримання судів та установ державної судової адміністрації передбачено видатки у сумі 2 млрд 359,4 млн. грн., тобто лише 23,8% від дійсної потреби.

Проект державного бюджету не передбачає достатніх коштів для вирішення проблем судової системи, зокрема, забезпечення належної роботи суду, з урахуванням завантаженості судів в залежності від кількості справ, що надійшли, вартості їх розгляду; на виплату щомісячного грошового утримання суддям, що працюють та вихідної допомоги суддям, які підуть у відставку; забезпечення безпеки суддів та членів їх сімей; видатки на комунальні послуги та енергоносії; забезпечення судів належними приміщеннями, тобто капітальний ремонт та реконструкція приміщень, тощо.

На думку голови Державної судової адміністрації України Руслана Кирилюка, врахування пропозицій ДСА України при доопрацюванні до другого читання проекту закону України «Про Державний бюджет України на 2011 р.» є необхідним для забезпечення діяльності судів та установ судової системи у 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся