Голова Львівської міської ТВК І.Сліпецький заявляє про погрози йому з боку лідера Львівської міськорганізації ПР

Голова Львівської міської ТВК І.Сліпецький заявляє про погрози йому з боку лідера Львівської міської організації Партії регіонів Ігоря Гладиша. Про це він повідомив на брифінгу 6 листопада. За його словами, він звернувся з приводу погроз в міліцію. У заяві в міліцію, поданому 5 листопада, сказано, що 3 листопада до нього на вул. Костя Левицького підійшов лідер Львівської міськорганізації ПР Ігор Гладиш з 2 чоловіками і зажадав провести перерахунок голосів на 10 ділянках у Львові. «Якщо я цього не зроблю будуть проблеми у мене і в моєї родини», - написано в заяві. Також вони поставили завдання збільшити відсоток ПР на виборах до Львівської міськради. І.Сліпецький попросив міліцію надати йому охорону.

І.Гладиш спростував журналістам звинувачення І.Сліпецького, сказавши, що він не погрожував йому. Він сказав, що спав у цей час 3 листопада. Також він дуже здивувався, що голова комісії написав заяву лише 5 листопада, а йому погрожували ще 3 листопада.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся