Голова бундестагу виступив проти розширення ЄС

У Німеччині голова бундестагу Норберт Ламмерт виступив проти подальшого розширення Євросоюзу, передає Deutsche Welle. "Нам потрібно виконати стільки нагальних завдань у сфері консолідації спільноти, що ми не можемо ставити честолюбні плани розширення вище насущно необхідної стабілізації", - сказав він в інтерв'ю місцевим ЗМІ.

Нагадавши про складнощі, пов'язаних з членами Євросоюзу - Болгарією та Румунією, Ламмерт висловив думку, що Хорватія, "очевидно, не дозріла до вступу в ЄС", і з її прийомом слід почекати. Він зазначив, що країнам колишньої Югославії була відкрита перспектива приєднання до ЄС, але вони повинні самі подбати про виконання необхідних умов для вступу в цю організацію, і "добрі наміри тут не повинні замінювати реальних реформ".

У відповідності з раніше прийнятими планами Євросоюзу, Хорватія має приєднатися до ЄС як повноправного члена 1 липня 2013 Напередодні свої сумніви щодо зрілості Хорватії вже висловив голова комітету бундестагу у справах Європи Гунтер Кріхбаум.
Читайте також: Хорватські парламентарії підтримали договір про вступ до ЄС

Читайте також: ЄК прийняла новий пакет підтримки для східних країн-сусідів ЄС на 23,2 млн євро

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся