Право військовослужбовців та силовиків отримувати пенсію з 45 років не вирішує проблеми погіршення їх соціального становища, - профспілки

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 11:41

Зменшення віку виплати пенсій військовослужбовцям та працівникам силових структур до 45 років вже викликало хвилю масових звільнень. Правоохоронці та військові прагнуть змінити місце роботи або достроково вийти на пенсію, доки на них ще не розповсюджується дія нового Закону. Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.

«Серед категорій громадян, які постраждають від урядових нововведень будуть військовослужбовці і силовики. Для них збільшено строк вислуги, необхідної для нарахування пенсії - до 25 років, з існуючих нині 20 років, а також не буде враховуватися так званий «пільговий стаж. Право отримувати пенсію з 45 років, а не з 60-ти, як пропонував уряд раніше, є значним досягненням, однак цілковито не вирішує проблеми погіршення соціального становища військових та силовиків», - зазначив заступник голови Національного форуму профспілок України Григорій Кабанченко.

Профспілки сподіваються, що Всенародне громадське обговорення пенсійної реформи, яке заплановане на січень 2011 р. і покликане обговорити основні механізми й принципи пенсійної реформи задля забезпечення її дієвості, дасть можливість вирішити і проблему пенсійного забезпечення військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top