Уряд Японії оприлюднив програму допомоги економіці обсягом 100 млрд дол

НовиниЕкономіка    24.08.2011 - 09:26

Уряд Японії на тлі зміцнення ієни оприлюднив програму допомоги економіці країни обсягом 100 млрд дол. Як передає Associated Press, дані кошти будуть виділені у вигляді спеціальних кредитів компаніям, які за підтримки урядового фінансування зможуть перетворити назрілу проблему зміцнення національної валюти в нову можливість. Зокрема, японські власті сподіваються, що ініціатива підігріє інтерес японських компаній до придбання активів за кордоном.

Програма, підготовлена Міністерством фінансів країни, розрахована на один рік і передбачає конвертацію японськими компаніями своїх коштів в ієнах у валюту інших держав і наступну покупку зарубіжних активів.

Зміцнення національної валюти стало справжнім головним болем японських влади і сильно вдарило по гаманцю компаній-експортерів, які отримують значну частину виручки від реалізації продукції за кордоном, які і так знаходяться в скрутному фінансовому становищі через наслідки землетрусу 11 березня 2011 р. В той же час сильна ієна робить покупку зарубіжних активів вигіднішою, що відкриває нові можливості для бізнесу, якими і пропонує скористатися японська влада.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Associated Press
On Top