Уряд Великобританії закликає англійські банки підвищити рівень кредитування бізнесу до 190 млрд фунтів стерлінгів

Уряд Великобританії та голови правління найбільших англійських банків дійдуть згоди в ході двомісячних переговорів щодо підвищення рівня кредитування малого і середнього бізнесу. Частиною переговорів у Великобританії між урядом та 4-ма найбільшими банками країни - Barclays PLC, HSBC Holdings PLC, Royal Bank of Scotland Group PLC і Lloyds Banking Group PLC-залишається питання щодо підвищення рівня кредитування малого і середнього бізнесу в 2011 р. до 190 млрд фунтів стерлінгів, передає The Wall Street Journal.
У 2010 р. Рівень кредитування малого і середнього бізнесу становив 178,6 млрд фунтів стерлінгів, що нижче планового показника на 2011 р. на 6%.
Голови правління найбільших банків Великобританії також пообіцяли скоротити премії і надбавки до заробітної плати своїм співробітникам для збільшення величини ліквідних коштів. У свою чергу глава Казначейства Великобританії Джордж Осборн пообіцяв переглянути податкову політику в сфері банківської діяльності та сприяти зовнішньоекономічній діяльності банків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся