Уряд затвердив кордону і складу госпітальних округів у трьох областях України

Четвер 13 липня 2017 23:27
Уряд затвердив кордону і складу госпітальних округів у трьох областях України
Фото: медичний працівник (УНІАН)

Таким чином, на сьогоднішній день округи сформовані в 16 регіонах

Уряд затвердив кордону і складу госпітальних округів в Івано-Франківській, Кіровоградській і Черкаській областях. Таким чином, на сьогоднішній день округи сформовані в 16 регіонах. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Повідомляється, що в Івано-Франківській області створено п'ять госпітальних округів, у Кіровоградській - п'ять і в Черкаській - три.

"Під час підготовки госпітальних округів були враховані територіальні особливості регіонів для створення максимальної доступності до високоякісної медичної допомоги", - говрится в повідомленні.

За даними міністерства, проекти розпоряджень з решти дев'яти регіонах готуються обласними державними адміністраціями. Основні проблеми, які затримують процес підготовки розпоряджень - бажання створити невеликі округи, мотивуючи це складністю проїзду.

Однак Міністерство охорони здоров'я вже дало пропозиції про необхідність будівництва або реконструкції 3,6 тис. км доріг місцевого значення для забезпечення доступності лікарень в межах госпітальних округів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України затвердив перелік госпітальних округів в 11 областях і складу госпітального округу в Києві.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся