Уряд прискорив купівлю та будівництво житла для дітей-сиріт

Уряд прискорив купівлю та будівництво житла для дітей-сиріт
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Кабмін скасував деякі вимоги до житла для дітей сиріт

Кабінет міністрів України на засіданні 12 вересня схвалив постанову, яка прискорить купівлю та будівництво житла для дітей-сиріт. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Відповідно до прийнятих змін до порядку надання субвенції на житло дітям-сиротам, розширюються можливості будівництва дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків за рахунок субвенції місцевим бюджетам. Зокрема, знімається гранична вартість будівництва дитячих будинків сімейного типу і збільшується площа приміщень малого групового будинку на 10 дітей до 300 кв. метрів.

Також Кабмін скасував вимоги до внутрішніх складових приміщення для малого групового будинку, що дозволить місцевим органам підходити до будівництва індивідуально, враховуючи рекомендації Мінрегіону. Передбачається, що зміни прискорять купівлю та будівництво житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Мінрегіон розробив рекомендації щодо будинків для дітей-сиріт.

Навесні цього року уряд затвердив умови надання субвенції на забезпечення дітей-сиріт житлом.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся