Уряд просить комітети ВР оперативно розглянути проекти Бюджетного і Податкового кодексів, - А.Клюєв

Уряд просить комітети Верховної Ради України оперативно розглянути проекти Бюджетного і Податкового кодексів.
Про це ході погоджувальної ради заявив перший віце-премєр-міністр України Андрій Клюєв, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми просимо проект змін до бюджетного кодексу оперативно розглянути в комітетах та поставити на 17 червня до розгляду у першому читанні. Уряд також підготував проект Податкового кодексу і по закону "Про єдиний соціальний внесок", який ми просимо після реєстрації оперативно розглянути в комітетах", - заявив А.Клюєв.
Також А.Клюєв додав, що "з метою покращення законодавчого забезпечення підприємницької діяльності ми просимо розглянути на поточному пленарному засіданні законопроекти про внесення змін до КУпАП і відповідальності за порушення видачі документів дозвільного характеру, а також проект закону про впорядкування механізму подання звітності страхувальників і нарахування страхових внесків, і про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся