Уряд виключив "Аграрний фонд" та ДПЗКУ зі списків на приватизацію в 2018

Уряд виключив "Аграрний фонд" та ДПЗКУ зі списків на приватизацію в 2018
Фото: засідання Кабміну kmu.gov.ua)

З списків на приватизацію виключили також "Чорноморське морське пароплавство"

Кабінет міністрів України виключив зі списку на приватизацію в 2018 році ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація україни" (ДПЗКУ) і ДСК "Чорноморське морське пароплавство". Проект відповідного Протокольного рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, Міністерство аграрної політики і продовольства та Міністерство інфраструктури зобов'язали до 1 травня подати Фонду державного майна пропозиції щодо заміни цих підприємств іншими для виконання плану надходжень коштів від приватизації.

 

Фото: протокольне рішення Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ФДМ змінив список приватизації на 2018 рік. З переліку виключено контрольні пакети акцій п'яти обленерго, блокуючі пакети акцій трьох обленерго і "Донбасенерго". Крім того, у нових списках у порівнянні з затвердженими в кінці минулого року відсутні також 75,22% акцій "Турбоатома". З чотирьох запланованих до продажу ТЕЦ - Криворізької, Миколаївської, Дніпровської та Херсонської - у списку залишили тільки Миколаївську.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся