В уряді з'явиться Стратегічний комітет

Четвер 10 січня 2019 13:43
В уряді з'явиться Стратегічний комітет
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

До складу Стратегічного комітету увійдуть члени Кабінету міністрів

В українському уряді з'явиться Стратегічний комітет, який буде розглядати реалізацію пріоритетних реформ Кабінету міністрів. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Стратегічний комітет буде розглядати питання формування та реалізації пріоритетних реформ Кабінету міністрів; концептуальні, стратегічні та програмні документи Кабміну, а також схвалювати політичні пропозиції міністрів; звіти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо реалізації пріоритетних реформ Кабміну; проекти законів про Держбюджет на відповідний рік та внесення змін до них.

Відзначимо, спочатку передбачалося, що до складу Стратегічного комітету увійдуть прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр і міністр економічного розвитку і торгівлі, міністр юстиції, міністр фінансів, міністр Кабінету міністрів. Однак на засіданні 10 січня прийняли рішення про те, що до комітету увійдуть всі члени Кабінету міністрів.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, в листопаді уряд реорганізував пілотні міністерства в рамках реформи державної служби.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся