Пожежу не території Новомосковського військового лісництва локалізована по всій площі горіння

Пожежу не території Новомосковського військового лісництва локалізована по всій площі горіння, повідомляє прес-служба МНС України.

Висока температура повітря, сильний поривчастий вітер та різкі зміни його напрямку протягом дня створювали умови для виникнення багатьох осередків горіння, які в окремих випадках переходили у верхові пожежі та охопили територію лісу площею близько 100 га.
Завдяки комплексному застосуванню гелікоптерів з водозливними пристроями та пожежного літака МНС, наземних сил, оперативному маневруванню залученою пожежною технікою та особовим складом, протягом доби вдалося ліквідувати близько 70 осередків загорань, захистити від вогню с. Черкаське і територію військової частини Міноборони, в напрямку яких розповсюджувалася пожежа.
Станом на 7:00 7 серпня пожежу локалізовано по всій площі горіння, тривають заходи з ліквідації надзвичайної ситуації на території лісового масиву. Жертв, постраждалих та загрози населеним пунктам немає, ситуація контрольована.
Всього до ліквідації лісової пожежі залучено 855 людей, 88 одиниць техніки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся