Підвищення мінімальної зарплати вплине на кількість субсидій тільки в 2018, - Розенко

НовиниЕкономіка    01.11.2016 - 12:07
Фото: Павло Розенко
Фото: Павло Розенко

Жодних інфляційних наслідків, послаблення курсу гривні внаслідок підвищенні мінімальної заробітної плати не відбудеться

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень вплине на кількість виділених субсидій тільки в 2018 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Зокрема, Розенко зазначив, що жодних інфляційних наслідків, послаблення курсу гривні внаслідок підвищенні мінімальної заробітної плати не відбудеться. Разом з тим, існують певні ризики, серед яких зменьшення кількості сімей, які матимуть змогу отримати субсидії у 2018 році.

Так, у відповідь на питання щодо того чи зменьшиться кількість людей, які можуть розраховувати на субсидію, він відповів ствердно.

"Так! З опалювального сезону 2018-19 років. Тобто, через 2 роки... В цьому році субсидії вже призначені або призначаються по доходам 15-го року", - написав він.

Нагадаємо, раніше Розенко повідомляв, що підвищення мінімальної заробітної плати дасть додаткові надходження до держбюджету.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Якщо українцям піднімуть зарплати, то ціни піднімуть на стільки ж, - Рабінович Гройсман розповів, за рахунок чого відбудеться підвищення мінімальної зарплати
On Top