Потенційний покупець "Укртелекома" австрійська EPIC може перепродати компанію "не раніше ніж за 5 років"

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 11:04

Єдиний претендент на купівлю "Укртелекома" Європейська приватизаційна та інвестиційна корпорація (EPIC - European Privatization and Investment Corporation) може перепродати "Укртелеком" не раніше, ніж за п'ять років. Про це заявив в інтерв'ю Deutsche Welle керуючий партнер корпорації EPIC Петер Ґольдшайдер.

"Це буде не раніше, ніж за п'ять років. У нас чималий досвід реструктуризації підприємств. Це завжди займає більше часу, ніж хотілося би. Тут дуже багато питань соціального характеру. Ми не збираємося нічого ламати через коліно. Будемо думати про вихід з цього активу не раніше, ніж за п'ять років. Якщо взагалі продаватимемо", - зазначив він.

П.Ґольдшайдер виразив впевненість, що вже за 3-5 років інтерес до "Укртелекому" буде дуже високим.

На запитання про можливості відновити прибутковість українського підприємства, він зазначив, що бізнес-плани будуть розроблені за 2-3 роки.

"Поки говорити про це зарано. Треба спершу дочекатися, чи ми взагалі станемо власниками цього підприємства. Потім ми будемо робити бізнес-плани на найближчі два-три роки, визначатися з менеджментом. У стратегічному плануванні чималу роль відіграватиме узгодження з державними регуляторними органами", - сказав П.Ґольдшайдер.

Нагадаємо, 13 жовтня ФДМУ оголосив конкурс з продажу 92,791% ВАТ "Укртелеком". Початкова ціна становить 10,5 млрд грн, що в 2,4 рази перевищує номінальну вартість.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top