Поставка безпілотників для місії ОБСЄ на Донбасі залежить в тому числі і від РФ, - глава МЗС Німеччини

НовиниПолітика    10.10.2014 - 14:08
Постачання безпілотних літальних апаратів для місії ОБСЄ в Донецькій і Луганській обл. в тому числі залежить і від російської сторони.

Постачання безпілотних літальних апаратів для місії ОБСЄ в Донецькій і Луганській обл. в тому числі залежить і від російської сторони. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер сьогодні на прес-конференції за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Климкиным, передає DW.

За словами Штайнмаєра, Берлін і Париж направили ОБСЄ пропозицію про постачання дронів для місії на Україні і чекають відповіді організації.

"Тепер ми очікуємо реакції не тільки ОБСЄ, але, насамперед, її країн-учасниць", - зазначив Штайнмайер.

При цьому, як пише агентство Reuters, німецький міністр мав на увазі Росію, яка також є членом організації. За словами глави МЗС Німеччини, Берлін готовий направити на Донбас два безпілотника.

"Скільки нададуть французи, належить вирішити Франції", - підкреслив Штайнмайер.

За його словами, в офіційному пропозиції для ОБСЄ обидві сторони дали зрозуміти, що для обслуговуючого безпілотники персоналу необхідна озброєна охорона.

Штайнмайер також заявив, що до початку застосування безпілотників на сході України ще належить вирішити ряд політичних і правових питань.

Нагадаємо, перші два безпілотника, призначені для допомоги спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, прибули в Україну 6 жовтня. Прибуття ще двох, за даними МЗС України, очікується до кінця жовтня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top