ua en ru

Посольство Латвії в Мінську припинило роботу: як отримати консульську допомогу

Посольство Латвії в Мінську припинило роботу: як отримати консульську допомогу Фото: посольство Латвії в Мінську припинило роботу (flickr.com/resnaate)

Після висилки всіх співробітників посольство Латвії у Мінську припинило роботу. Отримати консульську допомогу можна в дипмісіях Євросоюзу в білоруській столиці, латвійському консульстві у Вітебську або за цілодобовим телефоном МЗС.

Про це повідомила пресслужба МЗС Латвії.

У Міністерстві рекомендували громадянам Латвії, які перебувають у надзвичайній ситуації в Білорусі і потребують консульської допомоги, звертатися за нею в посольство будь-якої країни Євросоюзу в Мінську або Консульський відділ МЗС телефоном цілодобової служби екстреної допомоги. Також звернутися можна в посольства Латвії в Україні та Польщі.

Відзначається, що консульство Латвії у Вітебську продовжує роботу і зможе надавати консульську допомогу. Однак отримати візи для в'їзду в Латвію там зможуть тільки жителі Вітебської області. Крім цього консульство приймає запити на отримання віз від вантажних і пасажирських перевізників, а також від осіб, яким в Білорусі загрожують репресії з політичних причин.