Посол США в Росії заявив, що "перезавантаження" у відносинах з РФ не буде

НовиниПолітика    09.11.2016 - 11:45
Фото: Джон Теффт
Фото: Джон Теффт

Нова адміністрація постарається просунутися у вирішенні протиріч між США і РФ

Посол США в Російській Федерації Джон Теффт заявив, що "перезавантаження" у відносинах з Росією не буде, передає "Російська газета".

"Я не кажу, що у нас буде якась перезавантаження, але буде зроблена спроба вирішити найбільш важливі проблеми національної безпеки... Відносини США і РФ спадкоємні. У нас є питання, по яких сторони зберігають істотні розбіжності, наприклад, Сирія або Україна. Але я думаю, що нова адміністрація постарається просунутися у вирішенні цих протиріч. Я сподіваюся, що російська сторона також буде готова це зробити", - розповів він.

Теффт підкреслив, що в проблематиці Вашингтона "Росія залишиться однією з головних тем нарівні з Китаєм, торговими питаннями і НАТО".

"Росія - одна з визначальних країн", - додав посол.

Нагадаємо, радник президента Російської Федерації Сергій Глазьєв прогнозував "перезавантаження" у відносинах РФ і США після перемоги республіканця Дональда Трампа за результатами виборів президента США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Республіканці зберегли контроль над Палатою представників Конгресу США Лідер російських комуністів передбачив дострокові вибори президента РФ в 2017
On Top