ua ru

Після введення військ в сірійське м.Дераа загинули шість осіб

У сирійському м.Дераа сьогодні під час розгону демонстрантів загинули шість людей, передає BBC з посиланням на очевидців того, що відбувається.

Декількома годинами раніше в місто знову були введені урядові війська в тому числі і бойова техніка. За словами місцевих жителів, на вулицях старого міста знаходиться, щонайменше, 15 танків.

Війська і бойова техніка вже входили до 120-тисячне місто 25 квітня для розгону антиурядових демонстрацій. Незважаючи на це напередодні маніфестанти знову окупували вулиці міста, вимагаючи відставки Президента Башара Асада. Під час придушення акції протесту солдати сирійської армії вбили 19 чоловік.

Нагадаємо, в Сирії в березні 2011 р. почалися масові акції протесту, викликані аналогічними заворушеннями в інших арабських країнах - Єгипті, Тунісі, Ємені, Лівії. Учасники протестів у Сирії вимагають проведення політичних реформ і відставки Президента. За даними протестуючих, з початку масових акцій протесту в Сирії були вбиті близько 500 осіб.

Раніше деякі ЗМІ повідомляли, що влада Сирії негативно поставилася до бомбардувань Лівії країнами НАТО, а, за деякими даними, навіть поставляла режиму лівійського глави Муаммара Каддафі зброю, порушуючи санкції ООН.