Портнов оприлюднив відео перехресного допиту Ландіка і Медяника

НовиниПолітика    14.10.2016 - 19:24
Фото: Володимир Ландік
Фото: Володимир Ландік

Ландік розповів про захоплення Луганської області

Генеральна прокуратура України провела перехресний допит екс-депутатів від Партії регіонів Володимира Медяника та Володимира Ландика. Відповідне відео допиту опублікував екс-заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов у своєму Facebook.

Як видно з відео, під час допиту Медяник був за гратами, оскільки перебуває під арештом через підозри в посяганні на територіальну цілісність України. Своєю чергою Ландік є основним свідком справи.

На ролику свідок розповів про те, як і коли Україна розгорнула геополітичний курс із Європи в бік Росії, а також про захоплення Луганської області.

"Я знаю, що ситуацію про захоплення Луганської області росіянами знав Єфремов (Олександр Єфремов, екс-глава фракції Партії регіонів). Це я знаю з вуст колишнього губернатора Пристюка (Володимир Пристюк), який мені прямо сказав. І я логічно можу додуматися, що Володя (Медяник) теж міг знати", - зазначив Ландік.

При цьому він пояснив, що звинувачення на адресу Медяника базуються на тому, що він входив у команду Єфремова. Колишній глава фракції, за його словами, все робив чужими руками.

При цьому Ландік не став стверджувати, що Медяник точно знав про підготовку до захоплення регіону, брав участь у фінансуванні терористичних угрупувань і організації "референдуму".

"Чітко сказав, що я це не чув, не бачив, ніхто мені не казав... Я роблю логічні висновки, які я розумію", - сказав Ландік із цього приводу.

Нагадаємо, 6 вересня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського районного суду Києва щодо арешту колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Медяника.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top