Порошенко звільнив суддів Матяш і Волокітіну за порушення присяги

НовиниПолітика    30.09.2016 - 01:22
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Президент звільнив двох суддів

Президент України Петро Порошенко підписав укази, якими звільнив двох суддів у зв'язку з порушенням присяги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Як наголошується, вища рада юстиції внесла подання главі держави про звільнення судді Шевченківського районного суду Києва Наталії Волокітіної і судді Білгород-Дністровського суду Одеської області Таїсії Матяш.

Встановлено, що суддя Волокітіна в січні 2014 року при розгляді справи проти учасника революції Гідності та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою навмисне допустила порушення закону.

Крім того, вища рада юстиції встановила, що суддя Матяш при розгляді деяких цивільних справ у 2012-2013 роках прийняла незаконні судові рішення, що призвело до неправомірного відчуження майна, зокрема, що належало державі.

Разом з тим, Порошенко звільнив 6 суддів у Донецькій, Вінницькій і Кіровоградській областях, містах Києві та Севастополі у зв'язку із закінченням строку їх повноважень.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав указ про звільнення скандальної судді Печерського районного суду Києва Оксана Царевич.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top