Порошенко звільнив суддів Матяш і Волокітіну за порушення присяги

НовиниПолітика    30.09.2016 - 01:22
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
В репресіях Майдану брали участь близько 300 суддів, - нардеп Рада сьогодні розгляне звільнення суддів

Президент звільнив двох суддів

Президент України Петро Порошенко підписав укази, якими звільнив двох суддів у зв'язку з порушенням присяги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Як наголошується, вища рада юстиції внесла подання главі держави про звільнення судді Шевченківського районного суду Києва Наталії Волокітіної і судді Білгород-Дністровського суду Одеської області Таїсії Матяш.

Встановлено, що суддя Волокітіна в січні 2014 року при розгляді справи проти учасника революції Гідності та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою навмисне допустила порушення закону.

Крім того, вища рада юстиції встановила, що суддя Матяш при розгляді деяких цивільних справ у 2012-2013 роках прийняла незаконні судові рішення, що призвело до неправомірного відчуження майна, зокрема, що належало державі.

Разом з тим, Порошенко звільнив 6 суддів у Донецькій, Вінницькій і Кіровоградській областях, містах Києві та Севастополі у зв'язку із закінченням строку їх повноважень.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав указ про звільнення скандальної судді Печерського районного суду Києва Оксана Царевич.

Читайте в розділі

Е-декларація Найєма: п'ята частина квартири, торгова марка і 16 тис. дол. готівки

Стець вніс в е-декларацію три квартири і три автомобіля

Одеська митниця оголосила конкурс на посади начальників митних постів

On Top