Порошенко затвердив ратифікацію угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми

Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Ратифікація вказаної угоди створить правові підстави для отримання фінансування проектів у розмірі 5 млн євро

Президент Петро Порошенко підписав закон України "Про ратифікацію угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми". Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу адміністрації президента.

Як зазначається, ратифікація вказаної угоди створить правові підстави для отримання фінансування проектів у розмірі 5 млн євро на безоплатній основі в рамках Дунайської транснаціональної програми як фінансового інструменту стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

"Реалізація угоди сприятиме виконанню зобов’язань, визначених угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також соціально-економічному розвитку української частини Дунайського регіону, що охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Рада ратифікувала угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що Кабінет міністрів України схвалив законопроект про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Підкреслювалось, що набуття чинності Дунайської транснаціональної програми після ратифікації парламентом забезпечить фінансування розвитку української частини Дунайського регіону в розмірі 5 млн євро. Це Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська та Закарпатська області. В рамках угоди в цих регіонах буде розвиватися інфраструктура, а також енергоефективність.

У 2016 році уряд затвердив Державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, в якій одним із пріоритетних завдань визначено розвиток співпраці в Дунайському регіоні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся