Порошенко затвердив план проведення військових навчань в Україні у 2018 році

Порошенко затвердив план проведення військових навчань в Україні у 2018 році
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Відповідальність за підготовку і проведення у 2018 році військових навчань покладається на міністра оборони

Президент України Петро Порошенко затвердив план проведення багатонаціональних військових навчань в Україні у 2018 році. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Так, Порошенко затвердив "План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік і про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

Таким чином, в Україні у 2018 році планується провести українсько-американські навчання "Репід Трайдент - 2018", українсько-американські навчання "Сі Бриз - 2018", багатонаціональні навчання "Світла Лавина - 2018", багатонаціональні навчання "Чисте небо - 2018" та українсько-румунські навчання "Ріверіан - 2018".

Відповідальність за підготовку і проведення у 2018 році військових навчань на території України та забезпечення участі підрозділів ЗСУ у багатонаціональних навчаннях поза межами країни у 2018 році покладається на міністра оборони України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко підписав закон про допуск іноземних військових на навчання в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся