Порошенко розраховує на аналогічне "кремлівській доповіді" рішення ЄС

Порошенко розраховує на аналогічне "кремлівській доповіді" рішення ЄС
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Порошенко прокоментував публікацію "кремлівської доповіді" в США

Президент України Петро Порошенко розраховує на рішення Євросоюзу, аналогічне публікації так званої "кремлівської доповіді" в США. Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Щира вдяність Вашингтону за чергову демонстрацію лідерства у протидії російській агресії. Розраховуємо на відповідні рішення і з боку наших європейських партнерів для зміцнення загального трансатлантичного фронту", - заявив Порошенко.

 

ПП: Щира вдячність Вашингтону за чергову демонстрацію лідерства у протидії російській агресії! Розраховуємо на відпові...

Опубліковано Петром Порошенком 30 січня 2018 р.

 

Нагадаємо, раніше США представили "кремлівську доповідь" з іменами 210 осіб з оточення президента Росії Володимира Путіна. Згідно з оприлюдненим списком всього у ньому 114 чиновників і керівників російських державних компаній, а також 96 представників бізнесу, яких Мінфін США називає олігархами. Очікується, що стосовно фігурантів цього списку США можуть ввести санкції. Зазначимо, Мінфін США вніс до "кремлівської доповіді" власників Альфа-Банку та Укрсоцбанку.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся